CookieCraft

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#16 2012-06-28 15:58:27

Apla

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

Skype:siajoki
Wiek:13 lat
Znajomość Bukkit od 1/10 do 10/10:10/10
Name:Hardkox
Czas Grania w minecraft :2 lata
Coś o sobie :Gram w ragby, mam server minecraft (nie podam ip),umiem otwierac eq (podam tylko Bartosz123a1)

Offline

 

#17 2012-06-28 21:32:25

 CnoteQ

Moderator

5151175
Call me!
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

~!~ REKRUTACJA ZAMKNIĘTA ~!~
Dlaczego?
Dlatego iż nasza ekipa jest pełna. W razie czego wszystko będziemy tutaj opisywali. Czy się jakieś miejsce zwolniło.

Offline

 

#18 2012-07-01 15:35:52

czekolada1998

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

mój nick od skype daniel.badura5
wiek 13 lat
Znajomość Bukkit 9/10
nick w grze czekolada1998
gram w minecrafta rok
coś o sobie mam dobra pamięć lubię brutalne gry jestem wysoki .jak uszlyszalem o minecrafcie myślałem że to jakas glupia gra a jak w nią zagrałem to mi śię spodobala jak zadna inna gra

Offline

 

#19 2012-07-02 22:33:42

CookiePuczek

Administrator

Zarejestrowany: 2012-06-21
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

czekolada rekrutacja off

Offline

 

#20 2013-02-25 17:43:55

Czerwonyyy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-25
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

Wiek:13-14
Nick:Czerwonyyy
Skype: kzielewicz
Coś o mnie:
Umiem dużo komend jestem miły dla innych.Bardzo lubie ten server.Gram w minecrafta od początku powstania i nie ma lepszej gry niż minecraft .
Znajomość Bukkita:10/10

Offline

 

#21 2014-06-07 20:16:43

Monti02022

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

Skype: scooby02022
Wiek:12
Znajomość Bukkit od 1/10 do 10/10:jestem w trakcie nauki(Można mi pomóc)
Name:Monti02022
Czas Grania w minecraft :Gram często i zacząłem grać w wieku 9 lat
Coś o sobie :Jestem osobą spokojną i opanowaną z poczuciem humoru.Lubię pomagać innym.Nie dawno zacząłem nagrywać minecraft'a.(mogę zareklamować serwer)
Stawiam rozsądne decyzje.Nie kłamię, nie klnę itp.)Jestem elokwętny. I Jestem baaaardzo dobry w mechanizmach (komendbloki też się zaliczają).Nigdy niepracowałem na serwerze jak admin itp. osoba.Nawiązuje szybko znajomości i jestem luybiany przez adminów na innych serwach.




LINK DO MOJEGO KANAŁU:
https://www.youtube.com/channel/UCQlH3n … SqgpEdUVaw
Jestem początkujący!



P.S dodam filmy o tym serwie jak mnie dodacie do grupy!Jak nie to i chaba tak nie wiem zastanowie się.

Offline

 

#22 2014-06-09 13:17:29

NoMooreFun057

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

Skype:Holt112
Wiek:15 wiosen sobie licze
Znajomość Bukkit: 9/10
Name:NoMooreFun057
Czas grania w Minecrafta: ponad 2 lata
Coś o sobie: Mam tak jak wyżej wymieniłem 15 lat.
Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi.
Chcem zostać Moderatorem, ponieważ zauważyłem że na serwerach jest wiele chiterów i chcem za wielką cene ich wytępić, a także bym próbował żeby pomniejszyć liczbe nie kulutrwalonych osób.Bende dąrzył do dokładnego rozpatrzenia konfliktów.

Pozdrawiam wszystkich z administracji;-).

PS.Pamiętasz Właścicielu gildie GanjaMafia:-/.

Proszę o dokładne rozpatrzenie mojego podania.

Ostatnio edytowany przez NoMooreFun057 (2014-06-09 13:25:21)

Offline

 

#23 2014-06-09 18:56:33

Monti02022

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

Skype: scooby02022
Wiek:12
Znajomość Bukkit od 1/10 do 10/10:jestem w trakcie nauki(Można mi pomóc)
Name:Monti02022
Czas Grania w minecraft :Gram często i zacząłem grać w wieku 9 lat
Coś o sobie :Jestem osobą spokojną i opanowaną z poczuciem humoru.Lubię pomagać innym.Nie dawno zacząłem nagrywać minecraft'a.(mogę zareklamować serwer)
Stawiam rozsądne decyzje.Nie kłamię, nie klnę itp.)Jestem elokwętny. I Jestem baaaardzo dobry w mechanizmach (komendbloki też się zaliczają).Nigdy niepracowałem na serwerze jak admin itp. osoba.Nawiązuje szybko znajomości i jestem luybiany przez adminów na innych serwach.




LINK DO MOJEGO KANAŁU:
https://www.youtube.com/channel/UCQlH3n … SqgpEdUVaw
Jestem początkujący!



P.S dodam filmy o tym serwie jak mnie dodacie do grupy!Jak nie to i chaba tak nie wiem zastanowie się.

Offline

 

#24 2014-06-13 19:36:25

BioHazard

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

Nick: BioHazard
Czas gry na serwerze:  Od 1 edycji.
Znajomość komend Minecrafta (w skali 1/10): 8/10 (pluginów komendą nie napiszę niestety jeszcze do tego nie dotarłem ale myślę że z czasem już będę coś takiego robił .) 
Wiek: 15 (rocznikiem 16.)
Mikrofon: Posiadam. (plantronics gamecom 380)
Znajomość Bukkita: 10/10 ( Własne pluginy, skrypty, gry, launchery, oraz skrypty) (Nie robię tego na prośbę, tylko zamówienia, lecz mogę zawsze was wspomóc.)
Znajomość Pluginów: 10/10
Będziesz w stanie płacić składkę moderatorską: A i owszem.
Ile możesz poświęcić czasu na serwerze?: Czasami nawet do 8 godzin to zależy tak naprawdę od dnia w tygodniu siedzę po kilka godzin ( ok. 6 ) a w weekendy nieraz cały dzień. Możnaby pomyśleć że jestem NoLifem Xdd.
Coś o sobie: Jestem Mateusz, pochodzę z najpiękniejszej części Polski ,a dokładnie z Lublina, interesuję się piłką nożną, grami i oczywiście esportem. Zajmuję się także sprzedażą oraz wykonywaniem pluginów i skryptów.
Dlaczego akurat Ty masz zostać Moderatorem Serwera?:Jestem kulturalną i miłą osobą, nie popadam w konflikty, zawszę odnoszę się z szacunkiem do drugiej osoby, jeśli dam bana najpierw zastanowię się kilka razy i rozważę to pod wieloma względami, jestem lubiany na serwerze i myślę że nikt nie będzie miał ze mną problemów, często przebywam na ts3 i próbuję pomóc jak tylko mogę osobą, które tego potrzebują, ludzie skarżą się że administratorzy/moderatorzy mają bardzo małą obecność są na serwerze mało widywani, ja jestem bardzo aktywny więc szybką pomoc będą mieli na wyciągnięcie ręki. Bywalstwo administracyjne mam w małym paluszku, więc nie pożałujecie przyjmując mnie do waszej ekipy. Smile
Coś więcej : Bardzo spodobał mi się wasz serwer i z chęcią pomogę wam się rozwinąć serwer ma sporo niedociągnięć ale wszystkie da się naprawić , z chęcią wam w tym pomogę, w końcu to moja specjalność.
To by było na tyle, proszę o pozytywne rozpatrzenie podanie, z góry dziękuję i pozdrawiam.   BioHazard

Offline

 

#25 2014-07-05 21:12:04

Monti02022

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-07
Posty: 3
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

Skype: scooby02022
Wiek:12
Znajomość Bukkit od 1/10 do 10/10:7/10
Name:Monti02022
Czas Grania w minecraft :Gram często i zacząłem grać w wieku 9 lat
Coś o sobie :Jestem osobą spokojną i opanowaną z poczuciem humoru.Lubię pomagać innym.Nie dawno zacząłem nagrywać minecraft'a.(mogę zareklamować serwer)
Stawiam rozsądne decyzje.Nie kłamię, nie klnę itp.)Jestem elokwętny. I Jestem baaaardzo dobry w mechanizmach (komendbloki też się zaliczają).Nigdy niepracowałem na serwerze jak admin itp. osoba.Nawiązuje szybko znajomości i jestem luybiany przez adminów na innych serwach.




LINK DO MOJEGO KANAŁU:
https://www.youtube.com/channel/UCQlH3n … SqgpEdUVaw
Jestem początkujący!



P.S dodam filmy o tym serwie jak mnie dodacie do grupy!Jak nie to i chaba tak nie wiem zastanowie się.

Ostatnio edytowany przez Monti02022 (2014-07-05 21:12:40)

Offline

 

#26 2014-07-28 17:25:21

PixyDixTV

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Poszukiwnie Adminów,Moderatorów,KidModów

Wiek:13 lat
Znajomość Bukkit 4/10 nie interesuje sie zbytnio bukkitem, ale muszę zacząć. :]
Name: PixyDixTV
Czas Grania w minecraft : 4 lata, czy coś koło tego
Coś o sobie - No nwm, chciałabym zostać Adminem/Moderatorem ponieważ lubię pomagać, znam moim zdaniem bardzo dobrze ortografię (ale nie żeby coś ) starałabym się utrzymywać porządek na serwie (w sensie chacie nie naruszanie regulaminu itp. ) Mam różne zainteresowania, posiadam skype. Postaram się pomagać, udzielać dobrych rad graczom. I tak w tajemnicy to jak bym coś na szybko z bukkita musiała wiedzieć a bym się jeszcze nie nauczyła tego, to mogę się brata zapytać bo on zna bukkita tak 9/10 . wiec nie jest źle. Nawet jeśli nie jestem admem/modem to staram się pomagać - jeśli się da. dzisiaj próbowałam utrzymać porządek na chacie, ale ludzie oczywiście: " Nie będziesz mi mówić, że mam się stosować do regulaminu, bo nie jesteś Adminem! " Na grę mogą poświęcić max 1h dziennie (niestety) ale czasem mnie nie ma z różnych powodów... sorry ze teraz robię błędy orto ale na szybko pisze. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania .
P.S. Nie sądzą żeby były tu potrzebne jakieś bardzo osobiste informacje więc nie piszę o sb za dużo . + mam kanał na yt

Ostatnio edytowany przez PixyDixTV (2014-07-29 11:55:08)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coremt2-forum.pun.pl www.makro09.pun.pl www.biomaterial.pun.pl www.szkolapodzaglami.pun.pl www.bleach-rpg.pun.pl